לוגו

הזמנה לפי תאריך


הזמנה לפי שם סרט/ארוע


בחירת תאריך :    
סרט/ארוע: תאריך שעה שם אולם בחר/י
שעת סיפור ספריה מרכזית – קטנה גדולה 20/02/2019 17:00
ספריה ציבורית
ערב זמר עם האחים אסנר – שלמה ושלום מחווה לשלמה ארצי ושלום חנוך 22/02/2019 21:30
אולם גולן
טיול – בעקבות יגאל אלון 23/02/2019 07:30
רחבה - 1
אורנה ליבר – מופע צעירים 23/02/2019 17:30
אולם גולן
אורנה ליבר – מופע נוער ובוגרים 23/02/2019 20:15
אולם גולן
שעת סיפור-הענק וגנו 24/02/2019 17:00
ספרית דעת
שעת סיפור-שלושת הפרפרים 25/02/2019 17:00
ספריית גולן
תיבת נח – תאטרון גושן 25/02/2019 17:30
אולם רב תכליתי
סרט דוקו – סטודיו 54 25/02/2019 19:30
אולם גולן
סרט דוקו – סטודיו 54 25/02/2019 19:30
אולם גולן
הבנות של אבא 28/02/2019 20:30
אולם גולן
יום האשה – סנדרה רינגלר 04/03/2019 19:30
אולם גולן
ספריה – טרמפ על מטאטא 06/03/2019 17:00
ספריה ציבורית
יום האשה – אני רוצה ג'יפ אדום 06/03/2019 19:30
אולם גולן
יונתן ברק - סטנדאפ 08/03/2019 22:00
אולם גולן
ספריה - מי מלכלך את גן ירוקון 10/03/2019 17:00
ספרית דעת
הצגת ילדים על 3 פנדות וזהבה אחת 11/03/2019 17:30
אולם רב תכליתי
שיח גלריה – במעגלי צבע 11/03/2019 19:30
אולם רב תכליתי
צעירים – אוריאל דסקל 11/03/2019 20:00
רחבה - 1
מרגרט אטווד 13/03/2019 19:30
אולם גולן
חברים בלילה - תאטרון סטגדם 14/03/2019 17:00
ספריית דורון
קצת אחרת – שלמה גרוניך, שם טוב לוי, שלמה יידוב 14/03/2019 21:00
אולם גולן
שעת סיפור לילדים - גמדים ופטריות 18/03/2019 17:00
ספריית גולן
ספריה מרכזית – מפוחית וגיטרה עם יואב 18/03/2019 17:00
ספרית דעת
ספריה מרכזית – מפוחית וגיטרה עם יואב 19/03/2019 17:00
ספריה ציבורית
ספריה – בלשים ליום אחד 20/03/2019 10:00
אולם רב תכליתי
טיול – קיבוץ משמרות 22/03/2019 07:30
רחבה - 1
תאטרון ילדים – היה היה אף 23/03/2019 11:00
אולם גולן
שעת סיפור לילדים - איילת מטיילת 24/03/2019 17:00
ספרית דעת
סרט דוקו – חמישיית דג השמך 25/03/2019 19:30
אולם גולן
אקטואליה – צבי יחזקאלי 26/03/2019 20:30
אולם גולן
ספריה – ארץ הצלילים 27/03/2019 17:00
ספריה ציבורית
אופרה קצת אחרת- חגיגה צוענית 30/03/2019 20:30
אולם גולן
הצגת תאטרון – אוטוטו זוכה בלוטו 03/04/2019 18:30
אולם גולן
אורי חזקיה במופע סטנד-אפ 05/04/2019 22:00
אולם גולן
יוחאי ספונדר 12/04/2019 22:00
אולם גולן
תאטרון ילדים – החברים הכי טובים 13/04/2019 11:00
אולם גולן
אקטואליה – עמית סגל ואמנון אברמוביץ 14/04/2019 20:30
אולם גולן
תאטרון ילדים – הילד שלא ידע פחד 29/04/2019 17:30
אולם רב תכליתי
ערב זמר עם האחים אסנר – שימרי לי על המנגינה – מחווה לחיים חפר 03/05/2019 21:30
אולם גולן
תאטרון ילדים – הלפת הענקית 13/05/2019 17:30
אולם רב תכליתי
סטנד אפ – קובי מיימון 17/05/2019 22:00
אולם גולן
הצגת תאטרון – סבוטאג 20/05/2019 20:30
אולם גולן
אופרה קצת אחרת- מאופרה למחזמר 23/05/2019 20:30
אולם גולן
סטנד אפ – משה אשכנזי 25/05/2019 21:00
אולם גולן
הצגת ילדים – פלפלים 01/06/2019 11:00
אולם גולן
אקטואליה – רביב דרוקר וברוך קרא 13/06/2019 20:30
אולם גולן
סטנד אפ –אסף יצחקי 14/06/2019 22:30
אולם גולן
ערב זמר עם האחים אסנר – שרים עם עוזי חיטמן – מחווה לעוזי חיטמן 28/06/2019 21:30
אולם גולן